picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Spływy kajakowe po Tanwi, gdzie ?

Spływy kajakowe po Tanwi, gdzie ?

Czy ktoś z was był kiedyś na spływie kajakowym po Tanwi i jest w stanie powiedzieć czy faktycznie jest to dobra zabawa?

Wariat

Posty: 8

 
Spływy na Roztoczu organizowane są między innymi przez firmę: http://www.splywytanew.pl. Posiada ona mnóstwo kajaków do wypożyczenia a dodatkowo atmosfera na spływach jest bardzo przyjemna i właśnie tę firmę Ci polecam.

Szozi

Posty: 23

 
Twoja dziewczyna nie musi posiadać olbrzymiej siły do tego aby wiosłować na kajaku. Możecie również wziąć dwuosobowy na którym bez żadnego problemu poradzicie sobie i będziecie mogli naprawdę szybko się przemieszczać. Dodatkowo będziecie mogli sobie porozmawiać.

Webmaster

Posty: 13

 
Rzeka Tanew jest niesłychanie słynna jeśli chodzi o kajaki ponieważ posiada wspaniałe widoki i nie jest niesłychanie wymagająca jeśli chodzi o umiejętności. Sam pierwszy raz brałem udział w spływie właśnie na tej rzece i poradziłem sobie bez żadnego problemu z całym spływem. Myślę więc, iż również sobie bez problemu poradzisz nawet jeśli to Twój pierwszy raz.

Acclaim

Posty: 18

 
Jeżeli wraz ze swoją rodziną macie czas na to aby razem udać się na spływ to z pewnością będzie to doskonałe wyjście aby miło spędzić czas. Podczas tego typu spływu na pewno nie będziecie się nudzić. Poznacie również bardzo wiele innych osób z którymi będziecie mogli bez żadnego problemu porozmawiać. Będziecie więc bawić się naprawdę świetnie.

Skrzypekq4

Posty: 21

 
Od siebie odradzałbym Ci zabieranie tak małych dzieci na spływ kajakowy po Tanwie. Co prawda otrzymają one kamizelki natomiast jeśli wypadną z kajaka to może nie być ciekawie. Zatem na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zabraniem ich na kajaki do pewnego czasu.

Worms

Posty: 13

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture