picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

szkoła jazdy w Krakowie

szkoła jazdy w Krakowie

Chodzi mi o prawo jazdy w Krakowie. Gdzie najlepiej skorzystać z kursu. Wiem, że ofert sporo, ale ja tu właśnie z tego powodu ;)

Babeczka

Posty: 6

 
Muszę zdać prawo jazdy w Wieliczce. Raczej się uda, ale zrobić z faktem, że panicznie boję się prowadzić samochód? To trauma po wypadku siostry. Prawko muszę mieć, ale co dalej?

Gucio

Posty: 8

 
Jak szukacie prawo jazdy w Skawinie to ta szkoła jest bardzo okej http://wilkar.pl. Muszę polecić, bo sama ją kończyłam, a z egzaminem nie miałam najmniejszych problemów. Poza tym, a co najważniejsze na drodze czuję się bezpiecznie :)

Modniś

Posty: 15

 
To może i ja tak zrobię. Myślałam już, żeby wykupić sobie jazdy doszkalające w Skawinie, bo przerwa chyba zbyt długa, żeby tylko z mężem pojeździć dla pewności. Przyda się jakiś profesjonalista od tych spraw :)

Warszawiak

Posty: 21

 
Jeśli chodzi o ceny za szkołę jazdy w Skawinie to sprawdzajcie dokładnie i pytajcie, co wchodzi w ogólny koszt. Bo u mnie nie było materiałów do nauki i musiałem zapłacić za nie dodatkowo.

Yuri20

Posty: 14

 
To jednak dużo za taką ekspresową szkołę prawa jazdy w Wieliczce :) Doliczając do tego trudności w zdaniu egzaminu za pierwszym razem, wyjdzie pokaźna suma. I jeszcze te orzeczenia itd. Jak byłbym pewien, że zdam egzamin za pierwszym razem, to rzeczywiście mógłbym się skusić.

dziubek56

Posty: 13

 
A pod kątem nauki jazdy w Skawinie to zauważyłem, iż potworzyło się dużo nowych szkół z atrakcyjnym cennikiem. Sam nie wiem, co o tym myśleć. Może jednakże wybiorę coś pewniejszego. Może coś jeszcze pomożecie w tej kwestii? :)

Penio

Posty: 7

 
Sama mam dylemat co wybrać. Wiem, iż jedna ze szkół jest dobra pod kątem instruktorów, ale to podobno nauka prawa jazdy w Skawinie dość droga. Zależałoby mi na odnalezieniu czegoś w tej najniższej cenie. Niepotrzebnie z ukrytymi kosztami ;)

krysian6

Posty: 10

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture