picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Testy na przewoźnika, gdzie szukać ?

Testy na przewoźnika, gdzie szukać ?

Hejka.

Jak długo zajęło Wam przygotowanie i zdanie etapu tj. testy do policji? Będę wdzięczny, jeśli podzielicie się swoimi doświadczeniami w tym zakresie.

alibaster5

Posty: 16

 
Cześć. Dużo zaangażowania musiałem włożyć, gdy były przede mną testy do służby więziennej. Zarwałem kilka nocek, aby zaznajomić się z materiałem, a najwięcej trudności przysporzył mi w rzeczywistości etap testu multiselect. Po dobrym przygotowaniu nie powinniście mieć obaw.

raptofil

Posty: 21

 
Hejka.

Chcąc zostać samodzielnym księgowym musiałem przebrnąć przez testy na certyfikat księgowego, co na szczęście mi się udało. Było to poprzedzone kilkoma tygodniami intensywnej nauki, gdy wszelkie inne obowiązki odeszły na dalszy plan. Dzięki temu certyfikatowi mogę samodzielnie prowadzić księgi rachunkowe – REWELACJA!

TomekK

Posty: 16

 
Hej. Jeżeli ciekawi Was, ile pytań obejmują testy na celnika to mogę podpowiedzieć, że są to 202 pytania otwarte z koniecznością udzielenia odpowiedzi, ale także 576 pytań, jakie są zamknięte, a więc potrzebujecie wybrać jedną prawidłową odpowiedź. Pożądane byłoby zadbać, aby baza pytań była aktualna.

Zlomex

Posty: 22

 
Hej. W sumie każdy człowiek, który chce ochraniać jakiś obiekt musi zdać testy na ochroniarza. Także musiałem się podjąć tego zadania, ale na szczęście po kilku tygodniach systematycznej nauki udało mi się zdać egzamin z wynikiem pozytywnym. Moim zdaniem warto zamówić aktualny zestaw pytań i odpowiedzi, który znacząco ułatwi przygotowania.

Misieczek

Posty: 24

 
Witam.

Nie mam wątpliwości, iż test multiselect żąda bardzo mnóstwo zaangażowania podczas codziennej nauki, gdy chodzi o kandydata do pracy w policji. Osobiście zamówiłem ten zestaw: http://www.odpowiedzi.com.pl/21-multiselect-z-odpowiedziami.html i właśnie się z niego uczę :)

himmmu78

Posty: 15

 
Cześć. Dzięki zamówionemu poprzez Internet zestawowi dowiedziałem się, w jaki sposób wyglądają testy do służby więziennej.

Poza tym pozyskałem poradnik, jak dobrze wypaść na teście multiselect oraz stworzyć dokumenty ubiegając się o pracę w służbie więziennej. Polecam!

TomekK

Posty: 13

 
Cześć. Kolega opowiadał mi, że dużo zaangażowania wymaga, aby zdać testy do służby więziennej. Sam niedawno się dostał do SW, ale mówi, że nie było łatwo. Dzięki Waszym poradom jestem pewien, że chcę pójść tą samą drogą i próbować dostać się do służby więziennej.

david011

Posty: 27

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture