picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Potrzebuje dobrych namiarów na kursy ?

Potrzebuje dobrych namiarów na kursy ?

Dzień dobry, wiem, że można wykonać sobie różnorakiego rodzaju kursy, które pozwolą na szybsze znalezienie pracy. Jestem bardzo zainteresowany takimi możliwościami, lecz nie wiem jakie kursy są dostępne, jeżeli ktoś posiada jakieś informacje lub doświadczenia związane z kursami to bardzo proszę o podzielenie się nimi.

Dziękuje wszystkim serdecznie za fatygę.

lejek2@

Posty: 25

 
Witam.

Poszukuję pomocy, chcę wykonać sobie kurs na spawacza natomiast nie wiem gdzie mogę go odbyć i w jakich cenach on się mieści. Jeśli posiadacie jakieś informacje na dany temat to niezmiernie proszę o udzielenie mi pomocy i wypowiedzeniu się w komentarzach na temat kursów.

Liczę na waszą pomoc.

Kostek7

Posty: 19

 
Hej, niezmiernie potrzebuje pomocy jak kolega wyżej ponieważ nie wiem jak mam znaleźć pożądane miejsce do zrobienia kursu na spawacza, jeżeli możecie mi pomóc z tym problemem to będę niezmiernie wdzięczny. chciałbym posiadać jakieś dodatkowe uprawnienia, które przydadzą się w życiu. Obecnie posiadam prace lecz należałoby zainwestować w siebie, ponieważ nie wiadomo co nas czeka w przyszłości.

endrjuuu

Posty: 28

 
Cześć!

Poszukuje dobrego miejsca na zrobienie kursu. Może mieliście już styczność z kursami na spawacza? Jak tak, to polećcie mi jakąś dobrą firmą zajmującą się takimi rzeczami i jak możecie to napiszcie coś o nich, chodzi mi o cenę i tego typu sprawy, bardzo na was liczę.

Orolniki

Posty: 20

 
Witajcie, mogę wam polecić stronę, na której znajdziecie różnego rodzaju kursy a mianowicie http://www.odk-simp.pl jest to najatrakcyjniejsza propozycja na rynku, sporo osób z niej skorzystało i ją poleca. Osobiście nie zrobiłam sobie kursu natomiast moi znajomi niesłychanie częstokroć podejmują tam jakiś kurs więc wiem, że jest porządny i niesłychanie im się on opłaca. Mam nadzieję, że chociaż troszkę wam pomogłam.

Gruamer

Posty: 20

 
Cześć!

Jeżeli chcecie wykonać sobie jakiś kurs, który pomoże wam w znalezieniu pracy bądź w otrzymaniu nowych doświadczeń i uprawnień to mogę wam polecić http://www.odk-simp.pl gdyż jest to najlepsza strona związana z danym tematem. Bardzo wam pomoże w podjęciu decyzji i zapoznaniu się dogłębnym z tematem.

Miłego kursowania oraz powodzenia w życiu wszystkim serdecznie życzę. Mam nadzieję, że pomogłam.

DevilScream

Posty: 18

 
Dzień dobry.

Mam dylemat bowiem podobnie jak osoba wyżej nie wiem czy warto jest wykonać sobie kurs. Jeśli ktoś miał z tym jakiś kontakt i mógłby się na dany temat wypowiedzieć to bardzo proszę o informację.
Z góry dziękuję.

marcinmg

Posty: 22

 
Dzień dobry, jeśli pragniecie odszukać idealne miejsce w jakim można zrobić kursy bardzo szybko, łatwo i tanio to poszukajcie w Internecie różnorodnych firm, które się tym zajmują zaś może natraficie na wspaniała dla siebie taką, jaka będzie wam odpowiadała i spełni wasze oczekiwania. Ja również zamierzam rozpocząć jakiś kurs i różnienie przeglądam ogłoszenia w Internecie, jak znajdę ciekawa ofertę to się nią z wami podzielę.

Doamdor

Posty: 29

 
Dzień dobry, myślę, że zrobienie sobie kursu na wózki widłowe bądź na spawarki jest niezmiernie dobra sprawą, bowiem każde dodatkowe umiejętności są mile widziane w pracy natomiast umiejętności poparte uprawnieniami dają nam możliwość do szybkiego odszukania pracy. Jeśli macie możliwości na zrobienie sobie kursu to koniecznie z niej skorzystajcie.

nbd

Posty: 24

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture