picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

wycena aktuarialna, szukam

wycena aktuarialna, szukam

Powiedzcie mi proszę, jak wygląda wycena firmy i kto dokładnie się tym zajmuje. Chciałbym wykonać taką wycenę, lecz nie wiem, do kogo ja mam się zgłosić. Możecie polecić jakąś firm?

jommen

Posty: 2

 
Wycena przedsiębiorstwa może bardzo Ci się przydać. Ja również podejmowałem się takich kroków, dlatego że moją firmę zlikwidowałem i postanowiłem ją sprzedać. Korzystałam z usług firmy z internetu.

Marko

Posty: 7

 
Wycena przedsiębiorstwa powinna być wykonywana przez profesjonalnych i licencjonowanych aktuariuszy, wobec tego należałoby odezwać się do porządnego biura aktuarialno-finansowego.

Gwido67

Posty: 21

 
Biuro aktuarialne najczęściej pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a także przeanalizować inne plany inwestycyjne. Warto się z nimi kontaktować, albowiem mogą ocenić ryzyko i zysk.

Ptaszyna

Posty: 20

 
Biuro aktuarialne może pomóc nam w wielu kwestiach związanych z naszą działalnością. Jeśli potrzebujesz jakiejś pomocy, możesz się do nich zgłosić. Z pewnością otrzymasz fachową pomoc.

marionnn

Posty: 8

 
Wycena firmy musi być wykonana przez wykwalifikowanego aktuariusza, aby była poprawna i rzetelna. z tego względu musisz się odezwać do porządnej firmy. Tutaj masz link do biura aktuarialno-finansowego attuario.pl. Korzystałam z nich usług i byłam bardzo zadowolona.

Joe

Posty: 2

 
Pożądane byłoby skontaktować się z doświadczoną firmą, która wykonuje rezerwy na naprawy gwarancyjne. Wydaję mi się, że wiele jest takich firm, więc spokojnie znajdziesz.

Alfonsik5

Posty: 3

 
Wycena aktuarialna jest bardzo przydatna w zarządzaniu firmą, dlatego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości finansowe, to należałoby się do nich zgłosić. Warto się zgłosić poprzez internet.

Modniś

Posty: 9

 
Biuro aktuarialne najczęściej pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a także przeanalizować różne plany inwestycyjne. Warto się z nimi kontaktować, ponieważ mogą ocenić ryzyko i zysk.

Fanatyk

Posty: 9

 
Biuro aktuarialne może pomóc Ci w mnóstwo sprawach. Zazwyczaj do takiego biura zgłaszają się osoby, jakie chcą wycenić swoją firmę na potrzeby ubezpieczenia, upadłości, kupna-sprzedaży, a także starając się o kredyt.

oligard

Posty: 14

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture