picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

sukienki z falbankami, jaki butik ?

sukienki z falbankami, jaki butik ?

Gdzie mogłabym znaleźć oferty z sukienkami bez ramion w różnych rozmiarach? Nie musi to być sklep stacjonarny mogę zakupy robić online.

Anno Domini

Posty: 1

 
Widziałam oferty z sukienkami bez ramion na stronie butiku https://sissi-boutique.pl/sukienki-bez-ramion. Sama nie chodzę w takich, dlatego nie wiem czy to atrakcyjna oferta czy nie? Sprawdźcie same czy znajdziecie tam coś ciekawego. Widziałam tylko, że jest tego dużo, dlatego nawet wymagające osoby coś znajdą.

tigra32

Posty: 9

 
Wybór ofert jest naprawdę bardzo duży. Czasami trudno się zdecydować, co wybrać. Jeśli ma się jeszcze odpowiednią figurę to wtedy mamy tak dużo sukienek, że na pewno znajdziemy coś, w czym będziemy wyglądały bardzo modnie i do tego stylowo. Polecam takie szukanie.

Facio

Posty: 6

 
Na szukanie przez Internet trzeba mieć czas. To bardzo znaczące i nie można o tym zapominać. Jeżeli szukamy czegoś na jutro to nie zdąży paczka przyjść. Nie zdążymy też tego odesłać, jeśli coś nie będzie nam w tym odpowiadało.

Fanatyk

Posty: 9

 
Dobrze, jeśli mamy jakiś upatrzony sklep, bowiem wtedy łatwiej nam coś tam znaleźć. Sukienki kupuje i w normalnym sklepie i w internecie. Nieraz tutaj są super oferty, a czasem w innymi miejscu. Pożądane byłoby być z tym na bieżąco.

Trener

Posty: 9

 
Korzystałam z oferty butiku internetowego i jestem zadowolona. Za pierwszym razem dopasował źle rozmiar, ale za drugim razem było już dobrze. Butik nie robił żadnych problemów z odmianą rzeczy, które mi nie pasowały, dlatego uważam, że warto robić zakupy w takim miejscu. Nie ponosimy przecież żadnego ryzyka i żadnych strat.

Banaś23

Posty: 8

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture