picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

skup odpadów hdpe, poszukuję!

skup odpadów hdpe, poszukuję!

Poszukuje regranulatu HDPE!. W internecie przepatrzyłem już mnóstwo stron, natomiast nie odszukałem towary porządnej jakości. Polecicie mi dobrego producenta?

Joe

Posty: 6

 
Dobrej jakości regranulaty możesz znaleźć w necie, warto poszukać tego typu produktu przez internet.

Fiflek

Posty: 9

 
Wiele firm teraz prowadzi skup odpadów z tworzyw sztucznych i ciężko jest znaleźć odpowiednią ofertę. Najlepiej jest na spokojnie zapoznaj się z ofertami kilka firm i podjąć decyzję. Często taki skup może zaproponować ciekawą współpracę indywidualnie.

Nimert56

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o skup odpadów hdpe to jak najbardziej mogę wam polecić tę firmę https://www.aseosystem.pl/odbior_odpadow/strona/8-odpady-komunalne-hdpe. Mają bardzo dobrej jakości towar.

lukashb

Posty: 29

 
Ja niezwykle wiele razy kupowałem regranulat polietylenu LDPE w mnóstwo firmach, jakie odnalazłem w internecie. Takie przedsiębiorstwa wielokrotnie mają rzeczywiście niezłe oferty.

johncena67

Posty: 32

 
Regranulat polietylenu LDPE można zakupić u wielu firm przez internet. Wiele jest takich firm, które mają naprawdę niezłe oferty.

Marko

Posty: 8

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture