picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

budowa domku letniskowego cena, szukam

budowa domku letniskowego cena, szukam

Proszę mi podpowiedzieć, gdzie znajdę drewniane domy letniskowe? Znacie jakiegoś producenta, który wykonuje domki letniskowe bardzo dobrej jakości?

mustafus

Posty: 2

 
Ja u siebie na działce postawiłem dom całoroczny 35m2. Działkę mam za miastem. Domek był spełnieniem marzeń mojej żony. Teraz w każdy wolny weekend jeździmy tam, by odpocząć.

MangoOo

Posty: 21

 
Dużo jest firm, które proponują sprzedaż domków letniskowych. Na Twoim miejscu wybrałabym firmę ze swojego województwa. Częto sam transport dużo kosztuję, rzadko odszukać firmę, jaka oferuje transport za darmo.

Kitas

Posty: 5

 
Drewniane domy letniskowe możesz kupić tutaj https://kupdomekletniskowy.pl, posiadają dużo fajnych modeli, a takze możesz dać swój projekt. Niezmiernie miła obsługa i profesjonalne doradztwo.

Acclaim

Posty: 19

 
Piękny jest drewniany domek do ogrodu, mi również się taki marzy. Wole te drewniane konstrukcję niż murowane. Nadają takiego fajnego klimatu i estetycznie wyglądają.

Warszawiak

Posty: 14

 
Powiem Ci, że budowa domku letniskowego cena nie jest taka wysoka. Fajnie jest znaleźć dobrą firmę, która Ci go wyprodukuje, a ty samodzielnie weźmiesz się za montaż.

Limeczer45

Posty: 3

 
Nowoczesny domek letniskowy sprawdzi się także na działce rekreacyjnej, jak i na przydomowym ogrodzie. Wiele firm zamiast domków letniskowych, wykonują również domki narzędziowe, altany lub drewutnie.

Fifeczek2

Posty: 12

 
Słyszałam o tym, że właśnie są domki na zgłoszenie, przepisy są takie, że nie trzeba załatwiać tylu formalności co przy budowie gigantycznego domu murowanego. Co o tym myślicie? Zastanawiam się nad zakupem takiego drewnianego 35m2.

Ananasek4

Posty: 7

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture