picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Poszukuję online rury wielowarstwową ?

Poszukuję online rury wielowarstwową ?

Witam. Mam zamiar wybrać coś z oferty grzejników dekoracyjnych Radeco. Może znacie jakieś sklepy w sieci, gdzie mają jakieś promocje? Z góry dziękuję.

mamamaryja

Posty: 10

 
Mnie też pasuje ten producent :) Akurat teraz widziałem promocje na kotły na węgiel drewno Heiztechnik. Taki model co mnie interesuje wcale w tym sklepie nie wychodzi niesłychanie drogo.

rz3zn!k

Posty: 17

 
Nie do końca ufam reklamom więc zawsze mam jakieś lecz. Mnóstwo czytałem o ofercie, dlatego w końcu wybrałem dobrą markę i też właśnie ją polecam. Jeżeli chodzi o grzejniki dekoracyjne to najlepsze i szeroki wybór ma Radeco, dlatego ta marka naprawdę zasługuje na uznanie.

opanik44

Posty: 13

 
U siebie mam właśnie rury wielowarstwowe Tece i jestem zadowolony. W sumie sam robiłem instalację z kilkoma wskazówkami fachowców :) Rury fajnie się składa, nie ma problemów z ich docinaniem, są miękkie a trwałe. To bardzo ok rozwiązanie. Jak robić gruntowny remont to tylko z takim asortymentem.

pawel253

Posty: 24

 
Jestem po gruntownym remoncie. Korzystałem z systemu pex także jeżeli chodzi o ogrzewanie jak i sanitarną instalację. Polecam rury marki Tece. Kapitalna jakość, długa gwarancja, i faktycznie taką instalację ma się na konkretne lata. To sklep gdzie robiłem zakupy http://sklepekogrzanie.pl. Cenowo bardzo ok.

mobista

Posty: 20

 
Mnie też zaproponowano system pex odnośnie instalacji grzewczej. Teraz to chyba najpopularniejszy rodzaj instalacji. Czytałem, że takie rury są niezwykle odporne na działanie temperatur i w ogóle trwałe na lata. Polecono mi firmę Tece. Widzę, że tu w sklepie są i to w całkiem ok cenie :)

Alicjaaa2

Posty: 19

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture