picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

pizzeria w Bydgoszczy, opinie

pizzeria w Bydgoszczy, opinie

Liczę na was. Polecacie może jakąś konkretną pizzerię z Bydgoszczy, która jest czynna dłużej niż tylko do 22 czy 23-ciej?

piekniśś

Posty: 8

 
To najlepszy lokal w naszym mieście http://www.piratto.pl. Od dawna uważam tę pizzerię w Bydgoszczy za miejsce godne polecenia. Można zjeść tu pyszną chrupiącą pizzę ale nie tylko :D

Basienka45

Posty: 24

 
Mylisz się. Skorzystaj z ofert kolegi, a nie pożałujesz :) Zawsze jestem zaspokojony z placuszka. Według mnie lepszej pizzerii w Bydgoszczy nie odszukasz. Pozdrawiam.

simeone

Posty: 7

 
Jak dla mnie, to koniecznie musi być jakaś profesjonalna pizzeria. Nie chodzę byle gdzie :) Zwykle nie mam okazji i czasu na łażenie po lokalach, ale jak już coś, to na pewno do znanych i dobrych miejsc. Najczęściej zamawiam pizzę do domu. Mam swoje zaufany lokal w Bydgoszczy.

Anno Domini

Posty: 15

 
To jaką pizzerię w Bydgoszczy polecasz? Nie mam ulubionego lokalu. Gdy mam ochotę na pizzę, to wybieram się do naszej osiedlowej knajpki, ale tam raczej nie można powiedzieć, że pizza jest dobra. Chyba mrożona wkładania do mikrofali ;)

wrrraak22

Posty: 13

 
Mało jest pizzerii w Bydgoszczy, które działają długo, czyli po północy. Jakoś nigdy tak późno nie zamawiałam jedzenia do domu, natomiast zawsze może być konieczność :) W ramach tego pierwszego razu, czyli maksymalnego głodu późno w nocy też chętnie się dowiem, gdzie można zamówić jedzonko do domu, a zwłaszcza pyszną pizzę.

untelekt

Posty: 20

 
Ja też nie gustuję w jednym konkretnym lokalu. Lubię odwiedzać różne restauracje :) Ale jak daniem głównym ma być pizza, to koniecznie idę do pizzerii w Bydgoszczy. Nie zamawiam do domu i nie chodzę po fast foodach :D Najbardziej smakuje mi pizza z kaparami.

Acclaim

Posty: 11

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture