picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Ekologiczne pomidory, gdzie kupię ?

Ekologiczne pomidory, gdzie kupię ?

Hejka. Czy funkcjonuje jakiś sklep ze zdrową żywnością w Krakowie, który Waszym zdaniem można polecić?

czesławwww23

Posty: 21

 
Ekologiczne owoce w Krakowie w mojej opinii możemy zdobyć na dwa sposoby: udając się na targowisko i wierząc na słowo sprzedawcy, jakiego ktoś może nam polecić lub biorąc pod spostrzeżenie etykietę produktu i należyte oznaczenie jasno stwierdzające, iż dany owoc pochodzi z uprawy ekologicznej. Istnieją zwolennicy także pierwszej, jak i drugiej sposoby.

Miner-ooo

Posty: 22

 
Dotychczas nie miałem pomysłu, gdzie zdobyć warzywa ekologiczne w Krakowie. Na szczęście przyjaciółka skierowała mnie na sprawdzone targowisko do człowieka, który ma warzywa z ekologicznych upraw.

Najlepsze było to, że zapłaciłem za nie niewiele więcej niż normalnie :)

Klakier

Posty: 18

 
Coraz częściej wybieram warzywa ekologiczne kraków, gdy tylko pozwala mi na to domowy budżet. Dobieram sobie w właściwy sposób liczba warzyw na tej stronie: http://www.paczkajakuba.pl/naturalne-produkty-ekologiczne/warzywa, a potem firma dowozi mi je bezpośrednio do domu absolutnie za darmo, gdy zamówienie przekracza wartość 100 złotych.

yarofe

Posty: 17

 
Zgadzam się z Wami, że ludzie nie zdają sobie sprawy, jakie środki stosowane są do produkcji naszego jedzenia. Często na polach uprawnych stosowane są nawozy, które niewiele mają wspólnego z naturalnością.

Z tego powodu warto zainwestować w jedzenie ekologiczne w Krakowie.

Intro_69

Posty: 19

 
Wyrażając swoją opinię na temat ekologicznych owoców w Krakowie wystarczy powiedzieć, że smakują one zdecydowanie lepiej od zwykłych owoców, które są wszechobecne w supermarketach i sklepach spożywczych.

Wolę zjeść jeden ekologiczny owoc aniżeli dwa, które są pryskane różnymi środkami :)

Misio

Posty: 21

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture