picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

fotografia ślubna szczecin, szukam

fotografia ślubna szczecin, szukam

Zastanawiam się nad fotografią ślubną w Szczecinie i nie bardzo wiem, kogo wybrać? Na co zwracać uwagę przy wyborze fotografa?

Czarek

Posty: 1

 
Wybraliśmy profesjonalną sesję ślubną w Szczecinie u fotografa https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin i jak dla nas jest super. My akurat wzięliśmy pakiet złoty, bo wydawał się najbardziej korzystny. Mamy zdjęcia z przygotowań do ślubu. Mamy oczywiście uwiecznioną ceremonią zaślubin jak i wesele.

Wariat

Posty: 5

 
Korzystaliśmy z fotografa ślubnego w Szczecinie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Właściwie to było ich dwóch, dlatego żadna wyjątkowa chwila im nie umknęła. Mamy teraz pamiątkę na długie lata i na tym bardzo nam zależało.

Sarenka

Posty: 5

 
Każdy ma inny gust, jeśli chodzi o zdjęcia, dlatego trzeba sprawdzać różne oferty. W ten sposób natrafimy na taką, która w stu procentach nam się będzie podobała i ją zamówimy.

Januszek

Posty: 4

 
Ofert z usługami fotograficznymi jest bardzo dużo. Można wybrać kogoś taniego, ale nie spodziewamy się, że to będą super zdjęcia. Nam przecież zależy na tym, aby ich jakość była bardzo wysoka. Doświadczony fotograf wie jak i co ma robić na ślubie czy też na weselu.

Black_Riot

Posty: 4

 
Zamówiliśmy pełen pakiet zdjęć. To znaczy, iż mieliśmy fotografa już podczas przygotowań. Potem pojechał z nami do kościoła, a potem na salę weselną. Na końcu ten sam fotograf wykonał dla nas super sesję w plenerze. Warto wybierać do takich prac jednego fotografa, bowiem wówczas taki gotowy pakiet wychodzi o dużo taniej niż osobno.

Julian

Posty: 8

 
Koszty związane ze zdjęciami są bardzo różne. Jeśli trafimy na kogoś, kto profesjonalnie podchodzi do swojego zawodu to ma dla nas wiele propozycji. Zawsze można wszystko uzgodnić i wybrać to, co dla nas jest najlepsze.

Czasowy

Posty: 13

 
My wybraliśmy droższego fotografa, lecz faktycznie było warto. Porównywaliśmy wiele przeróżnych propozycji, dlatego dostaliśmy cenną wiedzę. Należałoby na to poświecić trochę czasu, bo wówczas prosto się przekonamy jak to wszystko wygląda. Na początku nie jest prosto, lecz po dziesiątej ofercie będzie o wiele, wiele lepiej.

tigra32

Posty: 8

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture