picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Polecenie wyjazdu służbowego

Polecenie wyjazdu służbowego

Witam.

Gdzie znajdę firmę, jaka przygotuje dla mnie wdroży mi w zakładzie narzędzie nakaz wyjazdu służbowego?

Robuś

Posty: 13

 
Coraz częstsze jest to, iż nakaz wyjazdu służbowego wydawane jest w formie elektronicznej. Sprawdza się to przede wszystkim w sytuacjach nadzwyczajnych, kiedy to pracodawca jest zmuszony do poinformowania pracownika o takiej delegacji w ostatniej chwili, nie mogąc pozwolić sobie na opóźnienie.

Gerda

Posty: 34

 
Nie ulega wątpliwości, że elektroniczny system urlopowy to spore ułatwienie. Wszystkie formalności odbywają się przecież za pomocą komputerów. Za pomocą tego programu dostajesz też informację od swojego szefa, czy akceptuje wybrany termin czy może też nie.

marcinmg

Posty: 17

 
Każdy program do tworzenia harmonogramów prac możesz dowolnie skonfigurować ze swoimi potrzebami. To ty sam ustalasz w nim kryteria, którymi oprogramowanie ma się kierować podczas ustalania grafików.

Kirrin45

Posty: 21

 
Niezmiernie program do ewidencji urlopów robiony jest poprzez http://www.luminum.pl. Z ich oprogramowania korzystam już dobre kilka lat. Nigdy jeszcze nie miałem żadnych problemów z pracą na tym oprogramowaniu. W 100% odpowiada ono wymaganiom, jakie stawiają przed nim kadrowcy z różnych rodzajów przedsiębiorstw.

czertusik

Posty: 16

 
W naszym przypadku, gdzie w samej hali produkcyjnej pracuje ponad 500 pracowników i w dodatku na trzy zmiany, system do ewidencji czasu pracy jest czymś obowiązkowym. Trudno jest sobie wyobrazić kadrowe, które miałyby zajmować się takimi sprawami ręcznie, bez pomocy programów i komputerów.

mniszekk

Posty: 15

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture