picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

lektor angielskiego przedszkole w Krakowie, gdzie szukać?

lektor angielskiego przedszkole w Krakowie, gdzie szukać?

Wiecie jak wygląda język angielski żłobek w Krakowie? Chce, aby moje dziecko od małego chodziło na profesjonalnie lekcje.

Jacuś

Posty: 2

 
Bez angielskiego to raczej trudno cokolwiek dzisiaj załatwić. Sam znam słabo język, ale robię wszystko żeby moje dzieci takich problemów nie miały. Wam też to polecam, bo można na tym bardzo dużo zyskać.

Yuri20

Posty: 12

 
Korzystaliśmy z zajęć dodatkowych angielskiego w szkole podstawowej w Krakowie i faktycznie to był strzał w dziesiątkę. Dziecko potrafi bardzo dużo. Nie ma żadnych problemów z wysokimi ocenami w szkole.

TomekK

Posty: 3

 
Angielski otwiera dziś drzwi na świat. Jeśli się go nie zna to niestety, ale mamy poważne problemy. Pożądane byłoby, zatem dzieci zapisywać na takie dodatkowe zajęcia.

Julian

Posty: 8

 
Z tego, co wiem to lektorzy angielskiego dla przedszkola w Krakowie mają swoją ofertę na stronie https://happystudents.pl. Pożądane byłoby sobie tam zajrzeć i wszystko dokładnie zbadać.

Dzidzia

Posty: 4

 
Nauka języka angielskiego w przedszkolu w Krakowie to super pomysł. Polecam rodzicom, którzy chcą zadbać o przyszłość swoich dzieci zaczynając już dzisiaj.

edmundzio

Posty: 7

 
Należyte podejście lektorów angielskiego w żłóbku w Krakowie mocno zachęciło moje dziecko do dalszej nauki. Dzisiaj jest na niezwykle wysokim poziomie, a wszystko zaczęło się już w drugim roku życia. Wiem, iż im uprzednio to nastąpi tym lepsze są z tego efekty.

Wariat

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture