picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

pomysły na prezent, szukam

pomysły na prezent, szukam

Gdzie znajdę ofertę z gadżetami reklamowe z nadrukiem? Mogą to być smycze albo długopisy. Chodzi o to żeby wyglądało to w miarę dobrze, ale żeby też nie trzeba było na to wydawać zbyt mnóstwo pieniędzy.

Matusiński

Posty: 1

 
Należałoby odwiedzić taki sklep, w którym wszystko jest podzielone na kategorie. Wówczas dotrzemy o dużo szybciej do ciekawych propozycji. Chcemy się przecież wypromować wśród klientów, wobec tego ma ogromne znaczenie, które gadżety reklamowe do tego wykorzystamy.

Miner-ooo

Posty: 22

 
Dla mnie bardzo ważne jest to, że oferty z gadżetami z własnym nadrukiem są przystępne cenowo. Można w ten sposób zamówić ich znacznie więcej, a im więcej tym skuteczniej można będzie się wypromować wśród klientów.

Kleooo6

Posty: 8

 
Zanim zamówi się cokolwiek do promowania swojej firmy to trzeba określić się z budżetem. To niezmiernie ważne, bo wówczas można zawęzić krąg poszukiwania gadżetów, jakie mamy do tego wykorzystać. Polecam to zrobić.

Amix

Posty: 23

 
Oferty ze smyczami reklamowymi zawsze szukam w internecie. Nie zajmuje to mnóstwo czasu i przynajmniej można dotrzeć do promocyjnych ofert, jakie są najlepsze.

śitowiec4

Posty: 8

 
Czasami trudno jest wybrać prezent dla kogoś bliskiego. Dla mnie najlepsze są sklepy zaopatrzony w bardzo dużą ilość prezentów na każdą okazję. W takim miejscu mamy ogromne szanse na to, że znajdziemy coś interesującego dla bliskich. Prezenty podzielone są na kategorie, dlatego dotarcie do ofert nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Lamusek

Posty: 20

 
Propozycji jest sporo i nieraz nie wiadomo, na co się zdecydować. Z drugiej strony lepiej mieć setki gadżetów niż kilka. Z takiej ilości nawet wybredni coś zamówią dla siebie.

Kostek7

Posty: 19

 
Oferty ze smyczami reklamowymi zawsze szukam w internecie. Nie zajmuje to wiele czasu i przynajmniej można dotrzeć do promocyjnych ofert, które są najlepsze.

Dzidzia

Posty: 5

 
Mnie się od zawsze podobają gadżety reklamowe z nadrukiem, które są dostępne w niskiej cenie. Zauważyłem, że wcale takich drogich gadżetów nie trzeba kupować żeby uzyskać z tego najlepsze efekty. Klienci cenią sobie po prostu to, że otrzymują to, co im się może przydać. Ze wszystkiego są niezmiernie zadowoleni i to najważniejsze.

Lupusx

Posty: 3

 
Pomysły na gadżety reklamowe dla firmy znajdziecie na https://e-smycze.pl. Można poczytać i na pewno wtedy łatwiej będzie Wam coś oryginalnego dla siebie zamówić.

Radziu

Posty: 12

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture