picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Tani hostel Poznań

Tani hostel Poznań

Cześć, może wiecie gdzie jest tani hotel w poznaniu? Będę wam bardzo wdzięczna jeśli zechcecie podać nam namiary na niego.

Pozdrawiam.

Aklimer56

Posty: 18

 
Moja mama niezmiernie polecała mi hotel jeżyce w poznaniu i pewnego razu się do niego wybrałam i słowa mojej mamy okazały się w stu procentach prawdziwe. Ceny za dobę były niezmiernie odpowiednie z czego chyba najniezwyklej się ucieszyłam.

Mam nadzieję, iż wam pomogłam. Pozdrawiam serdecznie i polecam gorąco.

Speedy_UT

Posty: 20

 
Bardzo tanim hotelem a zarazem pięknym i zadbanym jest http://www.hostel-jezyce.pl, bardzo dobrze się w nim czułem, wraz z rodziną spędziliśmy w nim bardzo miło czas, każdy z nas był bardzo zadowolony. Niedługo znowu będziemy mili okazję aby zanocować w tym miejscu, już nie możemy się doczekać.

Pozdrawiam!

Wraczki333

Posty: 23

 
Mój mąż zabrał mnie na weekend do hotelu w Poznaniu jeżyce i było niezwykle przyjemnie i sympatycznie, albowiem mogliśmy sobie zwiedzić całe miasto a wieczorami wypocząć w pięknym hotelu w którym się zatrzymaliśmy, to były niezwykle miłe chwile.

Winect56

Posty: 21

 
Witam serdecznie, mój mąż zabrał mnie na niesamowita wycieczkę, jestem z niej bardzo zadowolona, gdyż przeżyliśmy z sobą kolejne niezapomniane chwile, dzięki nim umocniliśmy nasz związek. Bardzo podobało mi się w Poznaniu w hotelu jeżyce, gdyż była tam bardzo miał obsługa oraz panował tam bardzo przyjemny nastrój. Bardzo wam gorąco polecam dane miejsce.

Gruby_56

Posty: 13

 
Witam serdecznie, moja mama poszukuje noclegu w Poznaniu postanowiłam jej w tym pomóc, możecie polic mi hotel, w którym będzie mogła wypocząć i się zrelaksować?

Mam nadzieję, że doradzicie mi gdzie najlepiej będzie się wybrać.

PabloSSS

Posty: 24

 
Dzień doby, możecie powiedzieć mi coś więcej na temat hotelu jeżyce ?

Moja córka ma w nim spędzać każdy weekend, bowiem studiuje zaocznie w Poznaniu i tak będzie jej wygodniej. W trosce o dobro mojego dziecka chcę poznać opinię na temat danego hotelu. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie, czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.

Miner-ooo

Posty: 22

 
Mój mąż zabrał mnie na weekend do hotelu w Poznaniu jeżyce i było bardzo przyjemnie i sympatycznie, gdyż mogliśmy sobie zwiedzić całe miasto a wieczorami wypocząć w pięknym hotelu w jakim się zatrzymaliśmy, to były bardzo miłe chwile.

Specjalista

Posty: 18

 
Cześć,

Możecie powiedzieć mi coś więcej na temat hotelu w Poznaniu jeżyce?

Sporo osób mi go polecało i niezmiernie go zachwalało, jednakże ja jeszcze nigdy w nim nie byłem, a mam zamiar zabrać tam swoją narzeczoną i nie chcę zrobić żadnego błędu, więc wolę się upewnić i poznać wasze zdanie na temat danego hotelu.

Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam!

Maciusinski

Posty: 19

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture