picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Muzeum w Poznaniu, proszę o pomoc ?

Muzeum w Poznaniu, proszę o pomoc ?

Wybieram się na wycieczkę do Poznania. Szukam informacji co warto w mieście zwiedzić, gdzie się udać, jakie są może jakieś najnowsze atrakcje w Poznaniu? Bardzo dziękuję za podpowiedzi.

Geo-Fort

Posty: 11

 
Pięknie to mało powiedziane. Było wspaniale, moc wrażeń. Takich urodzin w Poznaniu, które organizuje to muzeum nie zapomina się. Wspomnienia na zawsze, dużo niespodzianek, zagadek, ekstra.

raptofil

Posty: 19

 
To o wiele ciekawsze miejsce niż kino. Pomyślałam, że tam klasę zabiorę i może im się spodoba. Nie było inaczej, bo teraz chcą pójść jeszcze raz lub jechać do Kołobrzegu, bo tam też jest podobne:) Najlepsze atrakcje w Poznaniu, polecam.

bruklin187

Posty: 15

 
Akurat byłam tam i mogę polecić z zamkniętymi oczami to muzeum, jakiego projekt powstał właśnie na podstawie legend Poznania http://blubry6d.pl/2/121/poznanskie-legendy-w-6d-blubry-urodziny.html

ATos54

Posty: 17

 
Na urodziny w Poznaniu dla synka zdecydowałam się na to muzeum i to była bardzo dobra decyzja. Dzieci zachwycone, bardzo dobrze się bawiły, poznały legendy i mają super wspomnienia. Wyborne przygotowanie.

Fanatyk

Posty: 12

 
Do dzieła, albowiem jak ktoś chce u nich zamówić urodziny dla dziecka w Poznaniu w tym muzeum6D to trzeba czekać. Dużo jest chętnych. Nie dziwię się, polecam zajrzeć na ich stronę i poczytać w gazetach co o nim piszą.

eloop

Posty: 22

 
Nie spodziewałam się, że urodziny dla dzieci to muzeum w Poznaniu potrafi tak super zorganizować. Dzieci nie chciały wychodzić, a i dorośli świetnie się bawili. Bardzo nowoczesne miejsce z masą niespodzianek. Muzeum dla wszystkich zmysłów.

Amix

Posty: 23

 
W takim wydaniu legendy Poznania są jeszcze ciekawsze. Pomysłodawca naprawdę wykazał się swoją wyobraźnią, każdemu polecam to miejsce. Super wrażenia, tym bardziej dla naszych pociech, które kochają taką rozrywkę, lecz również lubią chłonąć wiedzę.

lukashb

Posty: 29

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture