picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Dobre noclegi Wieliczka????

Dobre noclegi Wieliczka????

Hejka. Myślimy z narzeczonym o tym, aby zorganizować wesele w Niepołomicach. Jakie sale polecacie?

Jasio

Posty: 6

 
Praktycznie każdy hotel w Wieliczce, do którego traficie będzie dobry. To nie te czasy, że na rynku są propozycje kiepskiej jakości. Rynek niesłychanie prędko weryfikuje takie kiepskie obiekty. Osobiście mogę polecić Wam i dać namiary na jeden sprawdzony hotel, ale to na priv, albowiem nie chcę tu reklamować :)))

sgemino

Posty: 19

 
W sumie każdy hotel Wieliczka stanowi wydatek przekraczający 100 zł za noc. Mówię w tym wypadku o cenie za 1 lub 2 osobowy pokój. Dużo zależy od obiektu, w jakim chcecie się przespać i jego standardu. Najlepiej wybierać pokój rzecz jasna z łazienką.

Lamusek

Posty: 20

 
Przy doborze hotelu w Niepołomicach rekomenduję Wam wziąć pod spostrzeżenie wyłącznie obiekty, jakie dysponują od trzech gwiazdek w górę. Wszystkie inne to naprawdę kiepski poziom także, jeżeli chodzi o stan obiektu, jak i jakość obsługi. Przekonałem się o tym sam, więc uniknijcie takiego błędu. Miłego dnia.

Anielkka

Posty: 17

 
Noclegi w Wieliczce rezerwuję naprawdę tanio, ale robię to z dość sporym wyprzedzeniem, co niewątpliwie ma jakiś tam wpływ na ostateczną cenę. To dobra praktyka, której powinniście spróbować.

Tomcio

Posty: 19

 
Wydaje mi się, że mogę coś polecić osobom poszukującym hotelu w Niepołomicach. Sprawdźcie, co mam Wam do zaoferowania ten obiekt: http://www.nawierzynka.pl.

Nocowałem tu już 3 razy, jest OK.

Puni3k

Posty: 16

 
Nocowałem wielokrotnie w Wieliczce. Miałem przyjemność wybierać noclegi w Wieliczce wspólnie z narzeczoną i zwiedziliśmy już kilka hoteli tutaj :)

Dzidzia

Posty: 13

 
Polecam sprawdzić informacje na temat czy budzący Wasze wątpliwości hotel w Dobczycach posiada pozytywne lub negatywne opinie ze strony hotelowych gości :)

Szozi

Posty: 23

 
Wydaje mi się, że wesele w Niepołomicach to bardzo dobry pomysł. Sama organizowałam taką uroczystość tutaj i wyszło mi wszystko bardzo korzystnie pod względem cenowym. Mogę tylko polecić i co nieco podpowiedzieć.

luke130

Posty: 24

 
Pokoje w Wieliczce są wbrew pozorom dość tanie, czego sam doświadczyłem kilka miesięcy temu. Wydawało mi się, że w tym miejscu skoro są atrakcje turystyczne to będę zmuszony zapłacić więcej za nocleg. Polecam prywatne pokoje!

ATos54

Posty: 17

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture