picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Jaki hotel w gdańsku

Jaki hotel w gdańsku

Chciałem zorganizować firmowy wyjazd do Gdańska połączony ze szkoleniem pracowników, znacie jakieś hotele z salami szkoleniowymi? Tak, żeby w jednym miejscu zorganizować i noclegi i szkolenie, bez dodatkowych problemów dla pracowników

Antekkk

Posty: 8

 
Wypoczynek w Gdańsku właśnie dzięki bazie noclegowej jest bardzo przyjemny. My nocowaliśmy w hotelu Gryf w okolicach Stoczni i było spoko, łatwe dotarcie do różnych miejsc, przy hotelu też parking i restauracja.

reavan

Posty: 9

 
Całe Trójmiasto słynie z dobrej bazy noclegowe, ale jak chcecie pojechać w najbardziej chodliwych terminach to rezerwujcie coś wcześniej bo najlepsze noclegi szybko się rozchodzą.

Kobitka22

Posty: 5

 
W okolicach Gdańska podobnie jak w samym Gdańsku nie brakuje noclegów więc można powiedzieć, że nawet najbardziej wymagający coś dla siebie wybiorą.

andrew66

Posty: 10

 
Całe szczęście hotele w naszym kraju rzeczywiście z roku na rok stoją na coraz wyższym poziomie i dzięki temu pobyt w nich staje się przyjemny. Warto z tego rzeczywiście korzystać i cieszyć się komfortem wypoczynku.

Zdzichu

Posty: 7

 
W Gdańsku nocowałem w różnych miejscach, baza noclegowa ma się bardzo dobrze, bez problemu można coś szukać. Fajna opcja to nie tylko hotele, ale mieszkania na wynajem na doby.

Anno Domini

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture